Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Zgromadzenie dnia 30.04.2026 r.

Zawiadomienie o zamiarze zorganizowania zgromadzenia publicznego, którego celem jest zwrócenie uwagi władzom, służbom oraz mieszkańcom na problem bezpieczeństwa publicznego. Zgromadzenie pod hasłem : „Bezpieczna Bystrzyca”

 

Zgromadzenie ma charakter pokojowy.

Uczestnicy zgromadzenia będą porozumiewali się w języku polskim. 

Miejscem zgromadzenia: Plac Wolności w Bystrzycy Kłodzkiej (przed głównym wejściem do ratusza)

Przejście około godziny 15:00 z Placu Wolności ulicą Stefana Okrzei, Wojska Polskiego, Juliusza Słowackiego pod Komisariat Policji przy ul. Juliusza Słowackiego 8 w Bystrzycy Kłodzkiej.

 

Zgromadzenie odbędzie się w dniu 30.04.2026 r. w godz. od 14:30 – 16:30
Przewidywana liczba uczestników: 50 – 200 osób.